LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI

Nové
  • LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI
    LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI LINIE DESIGN KOBEREC VERSANTI

Rozmery:
140 x 200 cm, 170 x 240 cm, 200 x 300 cm, 250 x 350 cm

Materiál:
100% vlna

Kvalita:
ručne tkané


Versanti

QUALITY: Hand-woven    MATERIAL: 100% Wool

Linie Design založená v Dánsku v roku 1980 so snahou vytvárať kvalitné koberce, má teraz zákazníkov vo viac ako 70 krajinách a stala sa najväčším výrobcom kobercov v severnej Európe. Tajomstvo jej úspechu je neoddeliteľne spojené so severskými tradíciami dizajnu - jasné línie, jednoduchosť a neprekombinovaná estetika - to všetko spolu v nekompromisnej kvalite od začiatku až do konca.

Ich víziou je naplniť domácnosti krásou a vytvoriť hodnotu pre každodenný život tvorbou elegantných a funkčných návrhov, ktoré vydržia. Kvalifikovaní dánski návrhári sa snažia spojiť moderný dizajn s nadčasovými a tradičnými remeslami, neustále skúmajú nové nápady a vzory a vytvárajú jedinečné a inovatívne vzory, ktoré dodávajú miestnosti atmosféru a osobnosť. Každý koberec je starostlivo ručne vyrábaný indickými majstrovskými remeselníkmi pomocou tradičných metód odovzdávaných generáciami, ktoré zaisťujú autentickosť a trvalo vysokú kvalitu.

od 340,00€
Bez DPH: 283,33€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov

Dostupné možnosti