LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS

Nové
  • LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS
    LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS LINIE DESIGN KOBEREC LUCENS

Rozmery:
140 x 200 cm, 170 x 240 cm, 200 x 300 cm, 250 x 350 cm, Ø200 cm

Materiál:
100% viskóza

Kvalita:
tkané


Lucens

QUALITY: Handloom    MATERIAL: 100% Viscose

Linie Design založená v Dánsku v roku 1980 so snahou vytvárať kvalitné koberce, má teraz zákazníkov vo viac ako 70 krajinách a stala sa najväčším výrobcom kobercov v severnej Európe. Tajomstvo jej úspechu je neoddeliteľne spojené so severskými tradíciami dizajnu - jasné línie, jednoduchosť a neprekombinovaná estetika - to všetko spolu v nekompromisnej kvalite od začiatku až do konca.

Ich víziou je naplniť domácnosti krásou a vytvoriť hodnotu pre každodenný život tvorbou elegantných a funkčných návrhov, ktoré vydržia. Kvalifikovaní dánski návrhári sa snažia spojiť moderný dizajn s nadčasovými a tradičnými remeslami, neustále skúmajú nové nápady a vzory a vytvárajú jedinečné a inovatívne vzory, ktoré dodávajú miestnosti atmosféru a osobnosť. Každý koberec je starostlivo ručne vyrábaný indickými majstrovskými remeselníkmi pomocou tradičných metód odovzdávaných generáciami, ktoré zaisťujú autentickosť a trvalo vysokú kvalitu.

790,00€
Bez DPH: 658,33€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov

Dostupné možnosti

Množstvo