ZÁVESNÁ LAMPA POPO

  • ZÁVESNÁ LAMPA POPO
    ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO ZÁVESNÁ LAMPA POPO
Rozermy :

výška: 15,250
priemer: 15
žiarovka: 60W / E27

žiarovka nie je súčasťou lampy

Možnosť výberu:


Farba:

    biela

    čierna


Model - Počet ramien: 1, 2, 4, 6

Máme veľa spôsobov, ako osvetliť svoj interiér: dizajnové závesné lampy, stojacie lampy, nástenné lampy, stropné lampy a dizajnové stolové lampy. K dispozícii v rôznych štýloch, ako sú priemyselné lampy alebo drevené lampy. 

Svietidlá Popo kombinujú niekoľko módnych trendov: priemyseľný štýl, vášeň pre minimalizmus a svetlá reflektorov. Luster POPO visí zo stropu v zaujímavom, voľnom zložení. Je k dispozícii v niekoľkých variantoch: s dvoma, štyrmi a šiestimi tienidlami, prípadne jedno tienidlo. Najväčšou inšpiráciou pre vytvorenie lampy Popo bola móda pre industrializmus. Preto sú vystavené na ukážku, voľné káble a žiarovky. Tienidlá, ktoré sú ako módne reflektory, dodávajú lampe povstalecký šarm. Popo luster vyhovuje moderným interiérom, ktorých majitelia sa starajú o silné akcenty a nové riešenia. Nastaviteľná výška a poloha každého tienidla.

  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti