VANK Wall Box

  • VANK Wall Box
    VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box VANK Wall Box

Wall box to je box, ktorý bol navrhnutý ako reakcia na potrebu synergie medzi osobným pracovným priestorom a ekológiou. Vďaka svojim akustickým vlastnostiam umožňuje používateľovi sústrediť sa na to, čo je dôležité. Odvážna, zlomená forma stimuluje kreatívne myslenie. Akustické steny sú k dispozícii v samostatných, dvojitých stolových verziách, ako aj v type box a telephonebox. Projekt sa stal medzinárodným ocenením v oblasti dizajnu F  Design Award. Steny sú pokryté látkou z prírodnej vlny, ktorá je biologicky rozložiteľným a obnoviteľným materiálom v každoročnom cykle. Základom konštrukcie je hliník, ktorý je recyklovaný a pripravený na recykláciu.  Wall box je inovatívny akustický box, vďaka ktorému môžete efektívne izolovať miesto a pracovať v plnom zaostrení. Telo podstavca je čalúnené tkaninami absorbujúcimi zvuk, rovnako ako podlahové krytiny. Dodatočná zvuková izolácia je zabezpečená použitím vysokokvalitného skla.

 VANK_Wall boxy sa dodávajú v mnohých kombináciách: s jednou alebo dvoma sklenenými stenami, ktoré sú na jednej alebo dvoch stranách čalúnené. Wall box pre 1 osobu je vybavený policou na laptop a najväčšia voľba ponúka dostatok miesta na stôl a sadu stoličiek.


  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov
  • - Cena