Stolička THRONE

Nové
  • Stolička THRONE
    Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE Stolička THRONE

ROZMERY:


LÁTKA:

Látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý chráni pred rýchlym presakovaním tekutín. To bráni tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu materiálu. To nám dáva čas na jemné odstránenie rozliatej tekutiny pomocou mäkkej handričky alebo papierovej utierky.


DOSTUPNÉ ODTIENE:
Jedinečný nábytok vytvorený v súlade s prírodou. Nielen krásna, ale aj praktická a vyrábaná s ohľadom na životné prostredie - takáto je stolička Throne.
Majestátna, pozývajúca, aby ste sa cítili pohodlne. Svojimi tvarmi vás s láskou objíme a prekvapí komfortom, ktorý zaručuje.
Použitie plne ekologických, recyklovaných a inovatívnych materiálov vo výrobnom procese, ako je kokosová rohož, pohánková šupka, či látka vyrobená z PET fliaš, robí zo stoličky Throne nielen estetický doplnok interiéru.
Je vyjadrením vedomia potrebného na opätovné nájdenie rovnováhy a precítenie harmónie života v súlade s prírodou.


od 381,00€
Bez DPH: 317,50€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov

Dostupné možnosti