COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING

  • COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING
    COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING COMFORTY Rozkladacia pohovka SWING


Swing je pohovka inšpirovaná potrebou maximalizovať priestor odpočinku a relaxácie. To je výsledok premýšľania o funkcii nábytku, ktorý by umožnil rýchlu transformáciu rohu na priestrannú, pohodlnú posteľ alebo gauč pre voľný čas počas dňa. Bez ohľadu na usporiadanie a výber funkcií, Swing nestráca nič od svojej nadčasovej, modernej siluety a v oboch funkciách si zachováva perfektný vzhľad. Mechanizmus prechodu je navrhnutý tak, aby ľahko a bez námahy premieňal roh na posteľ.

Model je k dispozícii v dvoch veľkostiach. V kratšej verzii získame priestor na spanie pridaním podnožky . V dlhšej verzii po rozšírení získame dodatočne drevenú základňu, ktorá je ideálna pre nočné lampy, knihy alebo rôzne drobnosti. Súprava dopĺňa vankúše, vďaka čomu môžeme upraviť pohodlie chrbta.


Konštrukcia:
rám z tvrdého dreva s prvkami preglejky a MDF dosky
Sedadlo:
  bonelove  pružiny s vysoko elastickou penou
Chrbát:
vysoko elastická pena, páperie  )
Základňa:
MDF  panel dyhovaný lakovanou prírodnou dyhou
štandardná úprava drevených povrchov: prírodná dyha z dubu
, lakované

od 2 424,00€
Bez DPH: 2 020,00€
  • - Dostupnosť: Do 6 - 8 týždňov
  • - Cena základného modelu