COMFORTY Posteľ FLOE

  • COMFORTY Posteľ FLOE
    COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE COMFORTY Posteľ FLOE


  Lôžko FLOE bolo inšpirované  geometrickými formami prítomnými v prírode. Pri konštrukcii rôznych prvkov tvoria čalúnené prvky plastovú kompozíciu, ktorá získava rytmus a jasnosť, nadobúda určitý tvar a funkciu. K dispozícii v troch šírkach. Čelná doska je k dispozícii v dvoch tvaroch, užších, základných a rozšírených s ďalšími pohyblivými krídlami, ktoré umožňujú nastavenie uhla bočných stien. Na pripojenie čela na boky sme použili veľmi jednoduchý materiál - vertikálny pás hrubého sedla z kože . Použitím svojich prirodzených, elastických vlastností je ľahké nastaviť uhol sklonu bočných stien, čím je zloženie lôžka viac otvorené alebo intímny charakter .

Vďaka zapusteným stranám trojuholníkových prvkov je možné pohodlne čítať a relaxovať v sediacej polohe s pohodlnou opierkou chrbta. Pomocou mäkkých čalúnených funkcií vytvárajú geometrické opierky hlavy lôžko optické, dynamické svetlo a tieňovú hru. Prietok cez tvarovanú opierku hlavy prináša do interiéru ďalší dekoratívny vzhľad. Lôžko môže byť umiestnené k  stene alebo ako samostatná jednotka. K dispozícii v troch šírkach. Opierka hlavy je k dispozícii v klasických a rozšírených verziách s ďalšími pohyblivými stranami.

od 1 860,00€
Bez DPH: 1 550,00€
  • - Dostupnosť: Do 6 - 8 týždňov
  • - Cena základného modelu