COMFORTY Kreslo OYSTER

  • COMFORTY Kreslo OYSTER
    COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER COMFORTY Kreslo OYSTER


Oyster stolička čerpá inšpiráciu z organického dizajnu 50. rokov. Použitie technológie penového tvarovania umožnilo vytvorenie výnimočného sedadla. Elegantný tvar, jemné detaily a ergonómia vytvárajú pozitívny obalový efekt. Výber čalúnenia a základu vám umožňuje dať stoličke individuálny charakter a rozhodnúť o jeho zamýšľanom použití. Ide o dokonalý kus nábytku pre domáce a verejné priestory. Viac extravagantná verzia čalúnenia upozorňuje tkaninou , zdôrazňuje jej objem, textúru a tvar .

Tvar  sedadla, nepravidelné záhyby tkaniny, robí Oyster v tejto verzii čalúnenia rafinovaný a expresívny predmet.  Verzia " Cushion"  je obohatená o ďalšie vankúše  na  sedadle a operadle. Pre väčšie pohodlie sú natrvalo spojené s čalúnením. V tejto odolnej verzii bude Oyster plniť svoju funkciuaj  vo verejných priestoroch, kde bude vždy prezentovať svoju dokonalú siluetu.

od 1 056,00€
Bez DPH: 880,00€
  • - Dostupnosť: Do 6 - 8 týždňov
  • - Cena základného modelu