COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW

  • COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW
    COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW COMFORTY Kolekcia ANVIL LOW


Kolekcia ANVIL

Stoly, úložné jednotky, konzoly a mini bočné stoly.

Výrazný detail, skromnosť a elegancia sa spájajú so súčasným prístupom dizajnéra k myšlienke funkčnosti a modularity.
Kombinácia rôznych materiálov, farieb a textúr stolových dosiek a neobmedzeného sortimentu oceľových nôh v práškových farbách pomáha vytvoriť individuálny vzhľad každého typu priestoru.


Nadčasová jednoduchosť a široká škála materiálov, ktoré definujú charakter stola Anvil, z neho robia univerzálny produkt pre akýkoľvek typ interiéru - domov, kanceláriu, pohostinnosť alebo verejný priestor. V závislosti od materiálov a farieb môžu tabuľky získať formálnejší, elegantnejší alebo farebnejší vzhľad. Okrúhle dvojpodlažné stoly majú dve výšky a dva priemery spolu s dvoma hornými doskami a je tu tiež jeden jednostranný bočný stôl s asymetrickými nohami. Vrchné dosky sú k dispozícii v rade dýh Comforty, v MDF lakovaných vo všetkých farbách palety RAL, v polomatnej, lesklej a super matnej povrchovej úprave s kremennými kúskami, ktoré pomáhajú chrániť povrch pred poškriabaním. Spodné vrcholy sú k dispozícii aj v mramoroch Carrara Bianco, Marquina Nero, Grigio Orobico a Palissandro Classico. Oceľové, šesťuholníkové nohy sú k dispozícii v akejkoľvek farbe z palety RAL a v rade práškových farieb Sahara s pieskovým efektom.


od 654,00€
Bez DPH: 545,00€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov
  • - Cena základného modelu

Dostupné možnosti