BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV

  • BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV
    BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV BALMA K2 KOLEKCIA KONTAJNEROV

Kontajnery majú špeciálne navrhnutý ťah po boku namiesto držadiel. Pre klientov, ktorí majú radi tradičné riešenia, môžeme tiež namontovať držadlá.
Súčasťou kolekcie sú kontajnery pod stôl s hrúbkou 60 a 80 cm, prispôsobené na pracovné stoly rôznych hĺbok. Kontajnery určené pod stôl môžu byť vybavené vysokými kolesami, skrytými v spodnom paneli alebo so zápästou. Voľne stojacé kontajnery sú vybavené nožičkami s nastavením úrovne.
Naša nová ponuka zahŕňa štíhle kontajnery so šírkou 33 cm, čo je ideálne pre menšie kancelárie, kde kľúčovým problémom je úspora miesta.
Klient si môže vybrať zásuvky s kovovými alebo plastovými vložkami. Štandardne sú všetky zásuvky vybavené systémom samozatvárania, ktorý zlepšuje komfort, centrálne zamykanie a ďalšiu zásuvku s puzdrom na ceruzky (vo väčšine obalov). Ďalšou výhodou je jemné zatváranie, ktoré zvyšuje pohodlie práce v kancelárii.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU POVRCHOVÝCH ÚPRAV A FARIEB:

PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ČASŤ NÁBYTKU, KTORÉHO SA TO TÝKA (napríklad: natural oak 4900-doska prac.stola).
TU SI POZRI: KATALÓG K2 KONTAJNERY

Kontajnerový systém je doplnková ponuka, ktorá je kompatibilná so všetkými systémami zamestnaneckého nábytku a recepciami. Najdôležitejším prvkom rozlišovania kontajnerov je ich funkčnosť. Zariadenie je vyberané individuálne, vďaka čomu bude produkt plniť svoju úlohu vo všetkých odvetviach.
Systém K2 sa prispôsobuje používateľovi - sú k dispozícii rukoväte alebo upevnené rukoväte. K dispozícii sú dve možnosti hĺbky zásuviek a verzií s vysokými kolesami, kolieskami v spodnej prírube alebo na nohách. Kontajnery sú pevné a stabilné, a preto sú dokonalé aj ako sedadlá.


Produkty BALMA získali ocenenia:

     


     

  

   • - Dostupnosť: Skladom
  • - Cena

Dostupné možnosti