Timoore DETSKÁ IZBA CLARISS


 Kolekcia Clariss


Clariss - sofistikovaná línia a elegancia!

Kolekcia Clariss priťahuje pozornosť rafinovanými detailmi, klasickou formou a vynikajúcimi rozmermi. Jedná sa o univerzálnu zbierku určenú deťom, dospievajúcim a dospelým.Účinok veľmi zaujímavého usporiadania sa dá dosiahnuť kombináciou týchto dvoch kontrastných farieb.

Ďalšou výhodou je, že nábytok je vhodný pre alergikov. Použité hypoalergénne materiály v nábytku, ako napríklad ekologické látky s označením OEKO-TEX a farby bez škodlivých alergénov, robia z nich nábytok, ktorý nespôsobuje alergiu. 

Pomocou nábytku Clariss si môžete vniesť trochu nostalgickej a rafinovanej atmosféry do každého interiéru, čím vytvoríte jedinečné prostredie glamour.


Postieľka z kolekcie "Clariss" je nábytok, ktorý rastie s vaším dieťaťom.

Unikátny dizajn nábytku vám umožňuje ľahko premeniť typickú detskú postieľku na pohodlnú detskú posteľ pre staršie deti.  Okrem toho môže byť detská postieľka

vybavená praktickou zásuvkou na posteľnú bielizeň.


Pohodlné, priestranné postele so sofistikovaným záhlavým. Clariss dodáva veľkoleposť každej spálni.


Dvojdverová skriňa "Clariss"

Vo vnútri šatníka nájdete závesnú časť (vrátane tyče po celej šírke) a dve nastaviteľné police.


Knižnica Clariss 

Má tri otvorené police a uzavretý priestor v spodnej časti. Určite očarí všetky malé dámy, ženy a teenagerky, ktoré oceňujú vánok slávy v interiéri.


Stôl s kontajnerom

funkčný, praktický a zároveň efektívny, s veľmi zaujímavo riešenými nohami.

Perfektne sa hodí do štylistického radu celej kolekcie "Clariss". Vybavený praktickým kontajnerom poskytuje pohodlné podmienky pre učenie a prácu.


Štvordverová komoda

je ďalší unikátny nábytok z kolekcie "Clariss". Perfektne vyvážené v proporciách, s odlišnými, symetrickými rozdeleniami, sa môže stať ozdobou akéhokoľvek interiéru. Vo vnútri sú dve police oddelené vertikálnym oddielom.


Jednodverová komoda

Dvojúčelový kus nábytku, ktorý môže slúžiť ako skriňa alebo po pripojení prebaľovacieho pultu, sa stáva pohodlným miestom pre starostlivosť o najmladšie deti. Štýlová, vybavená dvoma vonkajšími policami s nastaviteľnou výškou a jednou vnútornou policiou.


Zásuvková komoda

Nie je príliš veľký, ale dostatočne priestranný na uloženie všetkých potrebných vecí v miestnosti. Štýlové, tvarované zásuvkové skrine môžu byť tiež použité ako nočný stolík. Spoľahlivé vodidlá zásuvky vybavené "dverným mechanizmom" zaisťujú mimoriadne pohodlné používanie nábytku.


Prebalovací pult

doplnkové vybavenie pre jednodverovú komodu, ktoré mení nábytok na pohodlné miesto pre starostlivosť o najmladšie deti. Bezpečné, stabilné, dokonale zosúladené s klasickou líniou celej zbierky Clariss.


0,00€
Bez DPH: 0,00€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti

Množstvo