SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR

  • SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR
    SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR SWALLOWS TAIL konferenčný stolík BONTRI COLOR

Rozmery:
priemer: 50 cm, 60 cm, výška: 38 cm, 44 cm, 50 cm


BONTRI kolekcia stolov je o dreve a minimalizme. Výkonná forma a šperk remeselného spracovania.

Štýlová a pripravená konštrukcia podporuje tvorbu jedinečných kompilácií.

Stoly sa vyrábajú v 3 výškach. Teraz je k dispozícii v masívnych dubových drevených doskách maľovaných bielej, žltej, zelenej a modrej farbe!

BONTRI je stavba, na ktorú sa môžete spoľahnúť: moderný dizajn a vysoká kvalita remeselného spracovania. Tvar stôp sa mierne zužuje, vrchol stola je definovaný výkresom rezaného ráfika. Je vyrobený z dubového dreva. Dokončené s olejom v prírodnom alebo bielom prevedení.

Názov je zo základnej konštrukčnej koncepcie - je dobre vyvážený na troch nohách a má tri body podpory. Kolekcia začala okrúhlymi stolmi s troma nohami a neskôr sa vyvinula tak, aby zahŕňala aj elipsy. V kombinácii tvoria zaujímavé systémy.


331,20€
Bez DPH: 276,00€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti

Množstvo