Stolička Mannequin Pastel

Nové
  • Stolička Mannequin Pastel
    Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel Stolička Mannequin Pastel

MATERIÁL:

Sedadlo a operadlo: preglejka s mäkkou penovou výplňou, čalúnená pastelovou tkaninou s vodoodpudivými vlastnosťami

Základňa: kov, prášková farba: Sand - RAL 1013, Light Blue - RAL 7000, Antracite - RAL 7016, Light Grey - RAL 7044, Dark Grey - RAL 7039, Mustard - RAL 1024, Black - RAL 9004

DVE PREVEDENIA:

Kolekcia stoličiek do moderných interiérov, kde sú pohodlie a kvalita rovnako dôležité ako originálny dizajn. Látka, ktorou je stolička čalúnená, ako aj jej podnož sú zladené v jednom pastelovom farebnom tóne.

Mannequin Pastel sa okrem ergonómie a pohodlia známeho z iných stoličiek a kresiel z rodiny Mannequin môže pochváliť využitím zaujímavých dizajnových nuansov, ako je štíhly tvar kovových nôh zúžených smerom nadol, čo dodáva stoličke ľahkosť a originalitu.

Teplá farebná paleta látky mierne rozmazaná letným slnkom v kombinácii s originálnym prešívaním dostupným v dvoch variantoch dodá interiéru úplne novú energiu.

Navrhnuté prešívanie okrem estetických hodnôt zabezpečuje aj správne vetranie pri kontakte tela s povrchom stoličky.

Látka použitá pre projekt Mannequin Pastel je navyše pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý chráni pred rýchlym nasiaknutím tekutín.


Dobre vedieťstolička Mannequin Pastel je vyrobené z 83% recyklovateľných materiálov.


Čistenie: Mannequin Pastel je vyrobené z látky, ktorá je potiahnutá špeciálnym ochranným náterom, ktorý vytvára vodu odpudzujúcu vrstvu, ktorá zabraňuje rýchlemu presakovaniu tekutín.


od 250,00€
Bez DPH: 208,33€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov