RAGABA toaletný stolík so zrkadlom LILLO

Rozmery:
veľkosť S (65 (š) x 35 (v) x 74 (h) cm )

veľkosť M (85 (š) x 35 (v) x 74 (h) cm )

veľkosť L (105 (š) x 35 (v) x 74 (h) cm)

Rozmery miesta skladovania:
veľkosť S (45 x 24 x 7 cm)

veľkosť M (50 x 24 x 7 cm)

veľkosť L (54 x 24 x 7 cm)

Rozmery zrkadla:
22 x 26 cm

Hmotnosť:
13 kg

Materiál:
MDF laminátové dosky a masívne bukové drevoZmenšená mierka tohto stolíka funguje skvele v hale a v iných malých priestoroch. Toaletný stolík poskytuje dodatočné miesto pre zber rastlín, obrázky v rámčekoch alebo len na uloženie peňaženky či kľúče. Môžete ho použiť aj ako malý stôl alebo konzolu.

LILLO je stolík s plochým nábytkom, veľmi jednoducho sa montuje a ľahko sa pohybuje. Skladá sa z troch veľkostí a ôsmich farieb.

Prečo ponúkame naše produkty v rôznych farbách? Farba ovplyvňuje naše blaho a intelektuálne schopnosti; môže nás po náročnom dni inšpirovať alebo upokojiť. V našej ponuke máme viac veľkostí. Stolík pre vlastnú montáž. Spolu s produktom dodáme pokyny. Inštalácia je veľmi jednoduchá, ale ak by ste mali problém, vždy nás môžete zavolať.

Konzolové stoly sú vyrobené z masívneho dreva a MDF. Materiály, ktoré používame, pochádzajú z dobre riadených lesov, absolútne prirodzených a netoxických. Používame čo najmenej obalov, aby sme vytvorili niečo užitočné a krásne. Udržateľný prístup k funkčnému dizajnu, ktorý zaujme aj oko. 100% vyrobené v Poľsku.

169,20€
Bez DPH: 141,00€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti

Množstvo