NOWYMODEL LAMPA RUNAWAY

Rozmery:

stojacia - vysoká: 89 cm

stolová- níská: 33,5 cm


Rodina žiaroviek RUNAWAY vyšla z diplomovej práce na Fakulte architektúry a dizajnu na Univerzite umení v Poznani v roku 2009. Pôvodom RUNAWAY bola potreba vytvoriť lampu s veľmi jednoduchou, jednoznačnou intuitívnou štruktúrou, ktorá by mohla byť v prípade potreby zložená a uložená v skrini alebo presunutá do iného priestoru. Jej tvar čerpá z tradičného dizajnu tienidla, ktoré je známe a príjemné.
Výsledkom bola lampa, ktorá sa prostredníctvom výberu materiálov javí ako moderná a súčasne trochu sentimentálna a útulná. Jej funkcia bola rozšírená o sklopný stĺpec, ktorý slúži ako predlžovací kábel na ľahké premiestnenie lampy. V závislosti od dokončenia RUNAWAY predstavuje rôzne vlastnosti: môže to byť transparentná, jemný zdroj svetla; alebo surová, drevená forma.

Rodina RUNAWAY sa skladá z dvoch veľkostí svietidla: väčšia, ktorá je 89 cm vysoká a stolová, ktorá je 33,5 cm. Obaja sú vybavené stojanom napájacieho kábla, 20 cm a 15 cm. Svietidlá sú dostupné v nasledujúcich variantoch: priehľadné plexisklo a prírodná preglejka s čiernou šnúrou.
Drevené a stolové lampy sú k dispozícii na vyžiadanie.

od 157,20€
Bez DPH: 131,00€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov
  • - Cena základného modelu

Dostupné možnosti