TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG

Nové
  • TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG
    TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIG TREBORD OKRUHLÝ STÔL SLIGLáska ku krásnej a jedinečnej forme prírodného dreva je motiváciou k vytvoreniu značky kvalitných pevných a nadčasových drevených stolov TREBORD.
Tradícia a remeslo prenesené cez generácie prispeli k vytvoreniu skutočne originálneho nábytku. Výlučne ručne vyrábané stoly nesú motto výrobcu: Láska k dokonalosti.

Každý produkt je určený pre jednotlivých zákazníkov, čo im umožňuje vytvoriť vlastnú kompozíciu - rozmery, výber drevín a široké možnosti konečnej úpravy. Úsilie o dokonalosť nie je
len záležitosť najkvalitnejších materiálov, ale zahŕňa skúsenosti vyvinuté v priebehu rokov a kvalifikovaních profesionálov, ktorí dohliadajú na každý krok v oblasti tvorby nábytku od nákupu surového
materiálu k výslednému produktu.

Rozkladací stôl Trebord - SLIG sa vyznačuje kombináciou okrúhlej hornej dosky s jemným zaobleným zakrivením spodnej strany stola. Rám stola je obohatený jedinečným tvarom rebrovaných nôh, ktoré nadväzujú na krivky stolovej dosky. Synchrónny sklápací mechanizmus dokáže rozšíriť stôl o 50 cm.

  • - Dostupnosť: Do 6 - 8 týždňov
  • - Cena