FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ

  • FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ
    FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ FOONKA OBLIEČKY NA VANKÚŠ

Rozmery:

     jednotlivé rozmery sú uvedené v dostupných možnostiach


Materiál:

    bavlnený satén - fotorealistická tlač


Možnosti výberu:

1.) Prevedenie

2.) Rozmer vankúša

3.) Vlastný rozmer podľa požiadavky


1.) PREVEDENIE


 

2.) ROZMER VANKÚŠA

40 x 80 cm

40 x 40 cm

40 x 60 cm

50 x 30 cm

50 x 60 cm

50 x 15 cm podhlavník (valec)

50 x 75 cm

60 x 70 cm

60 x 80 cm

65 x 65 cm

65 x 100 cm

70 x 80 cm

70 x 90 cm

80 x 80 cm


3.) VLASTNÝ ROZMER PODĽA POŽIADAVKY

Ak sú rozmery Vašho vankúša iné než veľkosti navrhnuté, napíšte nám a pripravíme pre Vás vlastné špeciálne posteľné prádlo!

Pre Vašu požiadavku nás prosím kontaktujte: TU.

Na prvý pohľad všetky vankúše vyzerajú rovnako, ale pravdou je, že každá obliečka na vankúše je úplne iná! Na niektorých môžete nájsť myš alebo mincu, zatiaľ čo iní sú zbavené akýchkoľvek stvorení alebo stratených objektov. To je dôvod, prečo pri objednávke obliečky nikdy neviete, či dostanete vankúš s prekvapením alebo bez.

Posteľná bielizeň je vyrobená z vysoko kvalitného bavlneného saténu, ktorý je odolný aj jemný. Fotorealistická tlač prináša mimoriadny efekt.
Ak sú rozmery vášho vankúša iné než veľkosti navrhnuté na našej webovej stránke, napíšte nám a pripravíme pre Vás vlastné špeciálne posteľné prádlo!31,20€
Bez DPH: 26,00€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti

Množstvo