EPIC LIGHT LAMPY GATSBY

  • EPIC LIGHT LAMPY GATSBY
    EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY EPIC LIGHT LAMPY GATSBY

Rozmery:

    dĺžka kábla: 1,8 m

    Priemer podložky (základne): 15 cm

    Výška lampy so žiarovkou: 22,5 cm


Materiál:

    Základňa lampy je vyrobená z práškovaného kovu.


Zdroj:

    E27 - štandardný veľký závit.


Balenie:

    Lampa je zabalená v pevnej lepenkovej trubici s vekom. Vo vnútri krabice je lampa chránená špongiou, ktorá zaistí bezpečnosť pri preprave.Možnosti výberu:

        1.) Farba - farba lampy

        2.) Farba podložky - farba základne

       

1.) Farba - farba lampy

        Black - Čierna

        White - Biela

        Mramor


2.) Farba podložky - farba základne

        Čierna

        BielaEPIC LIGHT ŽIAROVKY SI MÔŽETE KÚPIŤ: TU

Stolová lampa GATSBY bola vytvorená z lásky ku krásnym produktom zlatého veku dvadsiateho storočia.
Je vyrobená s dôrazom na každý detail, s použitím vzácnych materiálov, masívnej mosadze a Carrara bianco mramoru. Zdôrazňuje jej šľachtu, zabezpečuje dlhú životnosť a krásne starnutie produktu.
Dôležitým prvkom a tiež estetickým, je štýlový otočný spínač, navrhnutý v duchu retro, ktorý sa používa na zapínanie a vypínanie lampy.
Neodmysliteľnou súčasťou produktu je vyhradená obrovská retro žiarovka s priemerom 12,5 cm! Dáva neobvyklé, teplé svetlo s jantárovou farbou, podobne ako plameň sviečok.
Lampa je dodávaná v niekoľkých variantoch: môže byť v mramorovej verzii alebo vyrobená z práškového kovu pre čiernu matnu alebo bielu podložku.
Mramorom, ktorý sa používa na výrobu lampy, je Bianco Carrara z Talianska - najznámejšieho a najcennejšieho bieleho mramoru na svete. Marmor je ručne spracovaný kamenárom najmä pre lampu GATSBY.

116,40€
Bez DPH: 97,00€
  • - Dostupnosť: Do 4-6 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti

Množstvo