CUSTOMFORM STOJACIA LAMPA AMBER FLOOR

Žiarovka:
E27, 60W


Farba:
Black

Stojacia lampa Amber je akousi chválou "dobrých starých čias". Pocta klasickému dizajnu. Odkaz na časy, v ktorých bola vymedzená symetria, usporiadaný poriadok a klasické riešenia. Forma Amber lampy sa týka objektov, ktoré sa nesnažia šokovať svojim dizajnom. Silou tohto projektu je jeho nadčasovosť a teda všestrannosť. Máme veľa spôsobov, ako osvetliť svoj interiér: dizajnové závesné lampy, stojacie lampy, nástenné lampy, stropné lampy a dizajnové stolové lampy. K dispozícii v rôznych štýloch, ako sú priemyselné lampy alebo drevené lampy. 

Stojacia lampa Amber nie je odsúdená na to, aby bola interiérovou výzdobou zachovanou v klasickom duchu, aj keď v takýchto usporiadaniach sa bude cítiť skvelo. Skvelý nápad, aj keď si vyžaduje trochu, je použitie Amber lampy v interiéri, v ktorom bude prekvapujúci prízvuk, detail porušujúci monotónnosť.

Hovoríme tu o minimalistických alebo dokonca priemyselných interiéroch. Séria svietidiel Amber tiež obsahuje stolovú lampu, nástennú lampu a závesnú lampu.

261,60€
Bez DPH: 218,00€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena
Množstvo