Borcas VLHKOMER

  • Borcas VLHKOMER
    Borcas VLHKOMER Borcas VLHKOMER Borcas VLHKOMER Borcas VLHKOMER Borcas VLHKOMER


Rozmery (mm):

90 x 90 x 40



Vlhkomer ako dekoratívny element

V ére drvivej elektroniky, ako aj v množstve informácií je ľahké sa cítiť rozptýlený. Čoraz častejšie sa zaujímame, či naše okolie je pre nás zdravé.

Navrhli sme vlhkomer, ktorý kontroluje hladinu vlhkosti a hovorí, či je ovzdušie pre Vás zdravé. Porast odobratý priamo z lesa a osadený v dubovej krabici udržuje svoju prirodzenú jemnosť nekonečnou výmenou vlhkosti s okolitým priestorom. Ak sa stane  drsným , znamená to, že vzduch, ktorý dýchate, je príliš suchý. Ideálna hladina vlhkosti pre človeka i lišajníka sa pohybuje od 40 do 60%. Ak váš vlhkomer zostane mäkký, môžete si byť istí, že vzduch, ktorý Vás obklopuje, je tiež pre vás dobrý.
Každá položka je jedinečná vďaka prírodným materiálom, z ktorého je vyrobená.  Jemný a príjemný na dotyk, zatiaľ čo jeho hustosť , sviežosť a zelená farba upokojí  vaše zmysly. Nepochybne, táto položka by mala byť príjemnou dekoráciou vhodnou pre každý interiér. Tiež je možné ho použiť ako stojan na stôl. Je to ako vlastný kus dreva vo vašom vlastnom obytnom priestore.

od 25,20€
Bez DPH: 21,00€
  • - Dostupnosť: Do 2 - 4 týždňov
  • - Cena základného modelu

Dostupné možnosti