BALMA OSTIN KOLEKCIA

  • BALMA OSTIN KOLEKCIA
    BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA BALMA OSTIN KOLEKCIA

Formy stolov, aj keď sú moderné, pripomínajú archetypálne formy. Dosky môžu byť voľne stojacie alebo podopreté na nábytku. Dôstojnosť pevných látok plnej elegancie obohacujú originálne, diskrétne detaily, ktoré sú viditeľné len vtedy, keď ste v úzkom kontakte s nábytkom.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


Formy stolov, hoci moderné ako také, pripomínajú archetypické formy. Dôstojné nábytkové telá plnej elegancie sú obohatené o originálne detašované detaily, ktoré sú viditeľné len pri bližšom pohľade.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


SKRINE, PODSTAVCE, POLICE

Dvere zásuviek a skriniek, hoci ich telá sú zrejme jednoduché, sa vyznačujú nezvyčajnými riešeniami. Dvere a predné časti zásuviek nemajú žiadne rukoväte, sú oddelené charakteristickými hliníkovými medzerami, ktoré sa skladajú z lineárnej grafiky. Vrchné okraje, zapuzdrené a potopené medzi stranami a čelami, prekvapujú neštandardným povrchom - sú úplne vyložené eko-kožou a tvoria tak efektívny, zmyselný a inovatívny rozlišovací prvok systému. Osobitnou charakteristickou črtou systému OSTIN sú policové diely - štvorcové a obdĺžnikové. Okrem svojej prirodzenej funkčnosti tvorí ich dekoratívna povaha najväčšiu hodnotu - visia na stenách (ako jednotlivé regály alebo väčšie jednotky s neobmedzeným počtom kombinácií), vyzerajú ako modernistický reliéf a môžu rovnako dobre nahradiť obrázky alebo grafiku. Vytvoria v kancelárskych priestoroch prelomené vzory.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


Príslušenstvo dopĺňa a podporuje osobnosť používateľa.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU POVRCHOVÝCH ÚPRAV A FARIEB:

PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ČASŤ NÁBYTKU, KTORÉHO SA TO TÝKA (napríklad: natural oak 4900-doska prac.stola).TU SI POZRI: KATALÓG OSTIN

Jednoduchá expresívna forma kancelárskeho nábytku OSTIN bola inšpirovaná geometriou súčasnej modernistickej architektúry. Určené pre náročného klienta, s tvarovanou chuťou, vedomý si svojich potrieb a vysokých očakávaní. Dopĺňajú osobnosť používateľa. Ich sofistikovanosť, funkčnosť a estetická konvencia robia kancelárske priestory, v ktorých sa nachádzajú mimoriadne kvalitnou. Nábytok OSTIN vás naplní kreatívnou energiou, stimuluje pri riešení problémov, inšpiruje vás robiť odvážne kroky, dynamické rozhodnutia a otvára širšie horizonty. Poskytujú komfort, spokojnosť a zmysel pre luxus.


Produkty BALMA získali ocenenia:

     


     

  

 


  • - Dostupnosť: Skladom
  • - Cena

Dostupné možnosti