BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA

  • BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA
    BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA BALMA J_SYSTEM KOLEKCIA

MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU): 

MOŽNOSTI VÝBERU POVRCHOVÝCH ÚPRAV A FARIEB:

PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ČASŤ NÁBYTKU, KTORÉHO SA TO TÝKA


TU SI POZRI: KATALÓG J_SYSTEM

Komplexný súbor skríň J_SYSTEM predstavuje komplexné riešenie pre ukladanie dokumentov v kancelárii. Množstvo príslušenstva zaručuje úplné pohodlie pri používaní a funkcionalite, aby vyhovovalo individuálnym potrebám. Systém sa skladá z knižníc, šatníkov, skríň, skriniek, rohových skríň a rohových regálov.

Skrine môžu byť vybavené poličkami vyrobenými z dosiek, kovovými policami s funkciou zavesenia kufríkov, kazetových rámov, zásuviek, výsuvných políc. Skrinky sú k dispozícii v nasledujúcich šírkach: 40, 60, 80, 100, 120 a 160 cm a výšky: z dvojzložkového až šiestich väzieb. Kovové podstavce s práškovými skriňami majú nastaviteľné výškové úrovne. Okrem toho je možné použiť soklové lišty.


Produkty BALMA získali ocenenia:

     


     

  

   • - Dostupnosť: Skladom
  • - Cena

Dostupné možnosti