BALMA G4 KOLEKCIA

Nové
  • BALMA G4 KOLEKCIA
    BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA BALMA G4 KOLEKCIA

MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):Moderný a jednoduchý sortiment nábytku na organizovanie call centier. Modulárna konštrukcia umožňuje vybudovať call centrá v interiéroch rôznych tvarov a veľkostí.


MOŽNOSTI VÝBERU MODELOV A ROZMEROV (PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ROZMER MODELU):MOŽNOSTI VÝBERU POVRCHOVÝCH ÚPRAV A FARIEB:

PRI VÝBERE UVEĎTE KÔD A ČASŤ NÁBYTKU, KTORÉHO SA TO TÝKA (napríklad: natural oak 4900-doska prac.stola).


TU SI POZRI: KATALÓG G4

Rozsah pracovných staníc G4 je funkčné a jednoduché riešenie pre kancelárie a konferenčné miestnosti. Mnohé rozsahy usporiadania, regulácia výšky, stála konštrukcia, ľahké zostavenie sú najdôležitejšie vlastnosti tohto systému. Kovový rám pod stolným počítačom a zníženie počtu nožičiek v dvojmiestnych pracovných staniciach poskytuje používateľom pohodlie a stabilitu. Na základe toho istého rámca pod stolným počítačom možno podľa potreby použiť štvorcové alebo okrúhle ramená. Každá noha je výškovo nastaviteľná a je možné použiť aj nastavovacie kryty.


Produkty BALMA získali ocenenia:

     


     

  

   • - Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti