OLTA SEDAČKA SPECTRA

  • OLTA SEDAČKA SPECTRA
    OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA OLTA SEDAČKA SPECTRA


Rozmery modulov

Rozmery modulov nájdete TU


Konštrukcia

Rám

- z borovicového dreva a konštrukčných prvkov na báze dreva spolu s kovovým rámom. Viditeľné časti rámu sú pokryté kvalitnou polyuretánovou penou 25 kg/m3.

Odpruženie

- z vysoko flexibilných gumených pásov potiahnutých polyuretánovou penou 25 kg/m3.

Výplň

- podsedáky - dvojvrstvová vysoko flexibilná polyuretánová pena. Vrchná vrstva: pamäťová pena G-40 kg/m3. Spodná vrstva: vysoko flexibilná polyuretánová pena HR-30 kg/m3 (tvrdá).

- zadná opierka - z vysoko flexibilných gumených pásov potiahnutých vysoko flexibilnou polyuretánovou penou HR-30 kg/m3 (mäkká) spolu s husacím perím.

Podnož

- lakovaná oceľ, col. 20, 40

Čalúnenie

Sedačka je dostupná vo viac ako 300 prevedeniach čalúnenia.


 

Spectra

Sedačka Spectra s veľmi moderným vzhľadom  dokonale zapadne do vašej obývačky. Spectra vyrobená z elastických a odolných materiálov zmení vašu obývačku na miesto odpočinku nielen pre vás, ale aj pre celú vašu rodinu. Veľký počet modulov na sedenie znamená, že sa dá ľahko prispôsobiť nielen do priestranných interiérov, ale aj do malých obývacích izieb.


  • - Dostupnosť: Do 8 - 10 týždňov
  • - Cena

Dostupné možnosti